Lek. dent. Martyna Jędrzejak-Jaworska

Specjalista stomatologii dziecięcej

W 2010 roku ukończyła studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Uniwerystetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, leczeniu endodontycznym pod mikroskopem oraz stomatologii dziecięcej. Doskonali swoje umiejętności praktyczne i poszerza zdobytą wiedzę uczestnicząc w kursach, kongresach i warsztatach prowadzonych przez największe autorytety w dziedzinie stomatologii. W swojej codziennej praktyce skupia się na kompleksowemu leczeniu przy jednoczesnej minimalizacji dolegliwości bólowych.

Zobacz jej profil na znanylekarz.pl

Martyna Jędrzejak-Jaworska

dr n. med. Aleksander Jaworski
specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończył w roku 2011. W roku 2018 uzyskał tytuł Doktora Nauk Medycznych w dziedzinie Stomatologii Zachowawczej oraz tytuł Specjalisty w dziedzinie Protetyki Stomatologicznej. W swojej pracy skupia się głównie na wymagających odbudowach protetycznych oraz odtwarzaniu estetyki uśmiechu.

Aleksander Jaworski

Lek. dent. Monika Śliwkiewicz-Jaworska
specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyła w roku 2011 zdobywając nagrodę Rektora za najwyższą średnią ocen w przebiegu studiów. W roku 2020 uzyskała tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się głównie zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Monika Śliwkiewicz-Jaworska

Ewelina Kapelczak-Adamowska

Asystentka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem, z wykształcenia jest mgr Zarządzania i Marketingu, obecnie uczęszcza do szkoły policealnej na kierunku higienistka stomatologiczna. Czynnie asystuje przy zabiegach stomatologicznych. Zawsze uczynna, zaangażowana, empatyczna. Udziela rzetelnych informacji w kwestiach usług stomatologicznych  świadczonych przez gabinet. Doskonali swoją wiedzę na kursach dla higienistek stomatologicznych. W naszym gabinecie zajmuje się wykonywaniem zabiegów higienizacyjnych, udzielaniem instruktażu higieny jamy ustnej.

Ewelina Kapelczak-Adamowska

Mgr Aleksandra Surma – Kosmetolog

Ambitna, konkretna i precyzyjna. W życiu codziennym i praktyce zawodowej zwracam uwagę w szczególności na te cechy. Kosmetologia to moja pasja odkąd pamiętam. Dziedzina, w której czuję się, jak ryba w wodzie. Jestem dyplomowanym kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuję się problemami estetycznymi skóry twarzy, ciała oraz owłosionej skóry głowy, jak również ich pielęgnacją. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, korzystając z różnego rodzaju kursów, szkoleń i seminariów, aby sprostać coraz to wyższym oczekiwaniom moich pacjentów. Specjalizuje się w kosmetologii medycznej, pielęgnacyjnej, leczniczej, odżywczej i upiększającej twarzy oraz ciała m.in. mezoterapii igłowej, mikroigłowej, peelingach chemicznych oraz medycznych, depilacji laserowej, karboksyterapii, zamykaniu naczynek, usuwaniu włókniaków i innych zabiegach aparaturowych oraz w kosmetyce białej.

Aleksandra Surma