Lek. dent. Martyna Jędrzejak-Jaworska

Specjalista stomatologii dziecięcej

W 2010 roku ukończyła studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Uniwerystetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, leczeniu endodontycznym pod mikroskopem oraz stomatologii dziecięcej. Doskonali swoje umiejętności praktyczne i poszerza zdobytą wiedzę uczestnicząc w kursach, kongresach i warsztatach prowadzonych przez największe autorytety w dziedzinie stomatologii. W swojej codziennej praktyce skupia się na kompleksowemu leczeniu przy jednoczesnej minimalizacji dolegliwości bólowych.

Zobacz jej profil na znanylekarz.pl

lek. dent Martyna Jędrzejak-Jaworska

dr n. med. Aleksander Jaworski
specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończył w roku 2011. W roku 2018 uzyskał tytuł Doktora Nauk Medycznych w dziedzinie Stomatologii Zachowawczej oraz tytuł Specjalisty w dziedzinie Protetyki Stomatologicznej. W swojej pracy skupia się głównie na wymagających odbudowach protetycznych oraz odtwarzaniu estetyki uśmiechu.

Zobacz jego profil na znanylekarz.pl

Aleksander Jaworski

Lek. dent. Monika Śliwkiewicz-Jaworska
specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyła w roku 2011, zdobywając nagrodę Rektora za najwyższą średnią ocen w przebiegu studiów. W roku 2020 uzyskała tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się głównie zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Mając na uwadze optymalizację leczenia pacjenta, uczestniczy w licznych kursach branżowych, m.in. Najnowsze trendy w chirurgii stomatologicznej (C.Witt,2019); Wrocławskie Dni Implantologii (PTS,2019); Kongres PTCHSiST (2019); Nowe trendy w implantologii i chirurgii przyzębia (Thommen co-op prof.M.Hurzeler,2018).

Monika Śliwkiewicz-Jaworska

Lek. dent. Anna Wierzowiecka

Dyplom lekarza dentysty uzyskała na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, który obecnie uważany jest za najlepszą i najnowocześniejszą placówkę naukową w Polsce. We Wrocławiu kontynuuje pasję związaną z wybranym zawodem – lekarzem dentystą. Specjalistyczne leczenie pacjentów połączone z wysoko estetyczną pracą manualną jest tym, co daje Pani Doktor satysfakcję z wykonywanego zawodu. W myśl maksymy: „Człowiek, który stoi w miejscu, to człowiek który się cofa”, stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach i szkoleniach stomatologicznych ze szczególnym uwzględnieniem fizjologii stawu skroniowo-żuchwowego oraz funkcji zwarciowych.

Zobacz jej profil na znanylekarz.pl

załącznik nr 1

Magdalena Krupczyńska

Główna asystentka Naszych gabinetów, z pasją wykonuje swoją pracę. Przy niej obawy każdego pacjenta przed wizyta znikają. Jest dyplomowaną Higienistką i Asystentką stomatologiczną z ponad 10 letnim stażem. Czynnie asystuje przy zabiegach stomatologicznych. Zawsze uczynna, zaangażowana, empatyczna. Udziela rzetelnych informacji w kwestiach usług stomatologicznych świadczonych przez gabinet. Doskonali swoją wiedzę na kursach. W naszym gabinecie zajmuje się wykonywaniem zabiegów higienizacyjnych, udzielaniem instruktażu higieny jamy ustnej. Zawsze służy ciepłym słowem i wsparciem.

Zobacz jej profil na znanylekarz.pl

Magda

Kaja Smolarek

Dyplomowana asystentka stomatologiczna, z wykształcenia jest dietetykiem.
Aktualnie uczęszcza do szkoły policealnej na kierunku higienistka stomatologiczna.
Chętnie zdobywa nową wiedzę na kursach dla higienistek stomatologicznych.
Cechuje ją zaangażowanie, empatia oraz cierpliwość.

KAJA SMOLAREK

Specjalista ds. obsługi klienta Anna Siwik

Komunikatywność, otwartość oraz empatia to jej mocne strony. Jej priorytety to przede wszystkim wysłuchanie, wsparcie oraz udzielenie porady pacjentom na wszelkie interesujące ich tematy. Dąży do budowania długotrwałych relacji z pacjentami, opartych na wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Ciągle się rozwija, obecnie ubiega się o uzyskanie tytułu magistra na kierunku Zarządzania Projektami Społecznymi, Uniwersytetu Wrocławskiego. Pasja, zaangażowanie oraz umiejętności uzyskane podczas studiów, pozwalają jej się rozwijać również pod kątem marketingowym. Dzięki czemu na bieżąco przekazywane są Państwu najważniejsze informacje na naszym FaceBooku oraz Instagramie.

Anna Siwik